اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > درباره ما
شرکت حمل و نقل بین المللی آریا ترابر راد  ( ایریت ) در سال 1364 با نام شرکت حمل و نقل بین المللی جمهوری اسلامی ایران تاسیس گردید و در راستای خصوصی سازی شرکت های دولتی در سال 1386 به بخش خصوصی واگذار گردید و متعاقب آن در سال 1394 نام شرکت به شرکت حمل و نقل بین المللی آریا ترابر راد تغییر یافت.
این شرکت افتخار دارد همزمان با توسعه و گسترش شبکه های حمل و نقل بین المللی جاده ای و در آستانه سه دهه فعالیت و تلاش مستمر برخی از توانمندی های خود را در عرصه های مختلف حمل و نقل بین المللی کالا اعلام نماید :
شرکت ایریت با در اختیار داشتن ناوگان وسیع متشکل از کامیونهای TIR مطابق با استانداردهای روز اروپا و با بکارگیری کادرهای مجرب ، بالاترین توان در حمل و نقل بین المللی جاده ای کالا را دارا می باشد.ایریت با داشتن ارتباط مستمر با شعب یا نمایندگی های فعال خود در کشورهای آلمان ، اتریش،یونان ،ترکیه،بلغارستان،فرانسه،ایتالیا و انگلیس در عرصه های حمل و نقل بین المللی کالا از کلیه شیوه های حمل نظیر حمل مستقیم ، کامیون ، کشتی –کامیون و سایر حمل های ترکیبی بهره گرفته ودر این زمینه قادر است از طریق کلیه مبادی ورودی جادهای ( بازرگان ، آستارا ) و همچنین مبادی ورودی دریایی ( بنادر شمالی و جنوبی کشور ) تردد نماید .بدیهی است که این امکانات برای شرکت ایریت توانائی حمل سریع کالاها را از کلیه مبادی اروپا ، آسیای میانه و خاور دور ایجاد مینماید . ایریت با عضویت در فیاتا قادر به صدور اسناد فیاتا بوده و به لحاظ برخورد داری از از مزایای کنوانسیونهای ((TIR)) و ((CMR)) عملیات حمل کالا را در کلیه مسیرهای ترانزیت بدون هیچ وقفهای سرعت بخشیده است .
 
استقرار نمایندگان مطلع و آگاه به مقررات بین المللی و گمرکی جهت ترخیص کالا ، در کلیه گمرکات مبادی ورودی و خروجی کشور ،جابجائی کالا را از گمرکات تسهیل مینماید . اعتماد و اطمینان سازمانهای بزرگ تجاری اقتصادی بین المللی به این شرکت معتبر ایرانی امنیت کالای شما را در حمل بین المللی تضمین مینماید.شرکت ایریت با برخورداری از ناوگان عظیم و امکانات جامع لجستیک و پشتیبانی فنی موثر و کادر مجرب و دلسوز . اعتماد و اطمینان بسیاری از سازمانها و مراکز عمده صاحبان کالاهای دولتی و خصوصی را در ایران بخود جلب نموده است .
اعتبار و توان شرکت ایریت همراه با ارائه نرخهای کاملاً رقابتی از این شرکت بعنوان یک انتخاب ایدهآل برای حمل هر نوع کالائی فراهم ساخته است ، کافیست قبل از انتخاب نهائی جهت حمل محمولات استعلام خود را با نرخهای شرکت ایریت تکمیل نمائید ، زیرا نرخهای پیشنهادی ما معرف توانائی ما خواهد بود .

آمار بازدیدکنندگان: 291440 نفر