اینجا هستیدSkip Navigation Links

شرکت حمل و نقل بین المللی آریا ترابر راد) ایریت (در سال 1364 با نام  شرکت حمل و نقل بین المللی جمهوری اسلامی ایران تاسیس گردید و در راستای خصوصی سازی شرکت های دولتی در سال 1386 به بخش خصوصی واگذار گردید و متعاقب آن در سال 1394 نام شرکت به شرکت حمل و نقل بین المللی آریا ترابر راد (IRIT ) تغییر یافت .

 

شرکت ایریت با در اختیار داشتن ناوگان وسیع متشکل از کامیونهای TIR مطابق با استانداردهای روز اروپا و با بکارگیری کادرهای مجرب ، بالاترین توان در حمل و نقل بین المللی جاده ای کالا را دارا می باشد و امروزه  ایریت از شناخته شده ترین برند ها در صنعت حمل و نقل بین المللی می باشد که در میان شرکت های بین المللی و کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارای احترام و اعتبار بسیار است.

این شرکت افتخار دارد همزمان با توسعه و گسترش شبکه های حمل و نقل بین المللی جاده ای و در آستانه سه دهه فعالیت و تلاش مستمر برخی از توانمندی های خود را در عرصه های مختلف حمل و نقل بین المللی کالا اعلام نماید:

  حمل زمینی با کامیون بصورت دربستی و خرده بار (گروپاژ) از کلیه مبادی اروپایی و سایر نقاط جهان ; بعنوان    شرکت Career دارای رقابتی ترین نرخ حمل در مسیر های آلمان و هلند

حمل دریایی توسط انواع کانتینرها با اشکال و ابعاد مختلف  

  حمل دریایی به صورت کانتینری (LCL & FCL) از کلیه مبادی به بنادر داخلی و بالعکس

حمل دریایی به صورت بار فله (Break Bulk)

حمل دریایی توسط کشتی چارتر

حمل محمولات هوایی از کلیه مبادی به مقصد ایران و بالعکس به صورت خرده بار

حمل محصولات هوایی از کلیه مبادی به مقصد ایران و بالعکس توسط هواپیمای چارتر

حمل زمینی کالاهایی با ابعاد غیر استاندارد از کلیه مبادی بوسیله کامیون های ویژه

حمل ریلی از طریق راه آهن از مبادی اروپایی و سایر نقاط به گمرگات داخی و خارجی

حمل محمولات سنگین و فوق سنگین از کلیه مبادی داخلی و خارجی

  خدمات ترانزیتی از طریق قلمرو سرزمینی ایران

حمل چندوجهی (استفاده از چند شیوه حمل جهت حمل محموله ها)

سرویس کالاهای خطرناک توسط شیوه های مختلف حمل تحت کنوانسیونها و قوانین مربوطه

حمل کالاهای پروژه ای

خدمات حمل زمینی

با داشتن مالکیت ده ها  دستگاه کامیون , ما خدمات حمل زمینی از ایران به اروپا ,  افغانستان ,کشورھای CIS و بالعکس را انجام میدهیم . واحد برنامه ریزی این شرکت میتواند از هر باری مراقبت کند از یک پالت تا یک کامیون دربستی . آن ها را به دقت برای هر حملی بطور مجزا برنامه ریزی میکنند تا هر بار در موقع مقرر و به بهترین شکل به مقصد برسد .

خدمات حمل هوایی

حمل هوایی از هر فرودگاه و بین کشورهای مختلف سراسر دنیا. ما خدمات حمل هوایی را به هر مقصدی در دنیا از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی و بالعکس انجام میدهیم.

خدمات حمل دریایی

حمل دریایی از/به هر بندری در هر جای دنیا با کانتینرهای FCL  و LCL . با سابقه ای بیش از 29 سال , شرکت ایریت تخصص در انواع  حمل را دارد ,  شبکه ای شامل بیش از 20 دفتر و نمایندگی آماده اند تا به مشتریان مان خدمات گوناگون را ارائه دهند و آرامش خاطری را به مشتریان مان دهیم که بار آنها به موقع به مقصد میرسد.

ایریت با داشتن ارتباط مستمر با شعب یا نمایندگی های فعال خود در کشورهای آلمان ، اتریش،یونان ،ترکیه،بلغارستان،فرانسه،ایتالیا و انگلیس در عرصه های حمل و نقل بین المللی کالا از کلیه شیوه های حمل نظیر حمل مستقیم ، کامیون ، کشتی کامیون و سایر حمل های ترکیبی بهره گرفته ودر این زمینه قادر است از طریق کلیه مبادی ورودی جادهای ( بازرگان ، آستارا ) و همچنین مبادی ورودی دریایی ( بنادر شمالی و جنوبی کشور ) تردد نماید .بدیهی است که این امکانات برای شرکت ایریت توانائی حمل سریع کالاها را از کلیه مبادی اروپا ، آسیای میانه و خاور دور ایجاد مینماید . ایریت با عضویت در فیاتا قادر به صدور اسناد فیاتا بوده و به لحاظ برخورد داری از از مزایای کنوانسیونهای (TIR) و (CMR) عملیات حمل کالا را در کلیه مسیرهای ترانزیت بدون هیچ وقفهای سرعت بخشیده است .

استقرار نمایندگان مطلع و آگاه به مقررات بین المللی و گمرکی جهت ترخیص کالا ، در کلیه گمرکات مبادی ورودی و خروجی کشور ،جابجائی کالا را از گمرکات تسهیل مینماید . اعتماد و اطمینان سازمانهای بزرگ تجاری اقتصادی بین المللی به این شرکت معتبر ایرانی امنیت کالای شما را در حمل بین المللی تضمین مینماید.شرکت ایریت با برخورداری از ناوگان عظیم و امکانات جامع لجستیک و پشتیبانی فنی موثر و کادر مجرب و دلسوز . اعتماد و اطمینان بسیاری از سازمانها و مراکز عمده صاحبان کالاهای دولتی و خصوصی را در ایران بخود جلب نموده است .

اعتبار و توان شرکت ایریت همراه با ارائه نرخهای کاملاً رقابتی از این شرکت بعنوان یک انتخاب ایده آل برای حمل هر نوع کالائی فراهم ساخته است ، کافیست قبل از انتخاب نهائی جهت حمل محمولات استعلام خود را با نرخهای شرکت ایریت تکمیل نمائید ، زیرا نرخهای پیشنهادی ما معرف توانائی ما خواهد بود


آمار بازدیدکنندگان: 534158 نفر